تبلیغات

مترجم سایت

Narmafzar 3Soot - دانلود بازی مافیا 2
Narmafzar 3Soot
هرچی که دلتان می خواهد برای ما سفارش دهید!

 


Mafia%202 دانلود بازی فوق العاده زیبای مافیا ۲ – Mafia II 2010 SKIDROW


دانلود بازی محبوب و پرطرفدار Mafia ll که به تازگی منتشر شده که هم اکنون میتوانید از سایت سیب دانلود با لینک مستقیم دریافت نمایید. در قسمت دوم که همان تیم سازنده قسمت اول بر روی آن کار میکند باز هم با داستانی جدید و جذاب روبرو خواهیم شد که مانند قسمت اول بازیگر را محو خود خواهد کرد. همچنین قسمت جدید نیز در دهه ۴۰ تا ۶۰ میگذرد ، سالهایی که شهرهای آمریکا در بحران اقتصادی ناشی از جنگ جهانی دوم ، فساد ، مواد مخدر ، تبعیض نژادی و باند های مافیایی که خیابان های آنرا بین خود تقسیم کرده بودند میسوخت. شهر جدیدی که در قسمت دوم شبیه سازی شده جایی نیست جز نیویورک سیتی دهه ۴۰ تا ۶۰ با همان سبک ساختار و محیطی که تمامی سعی تیم سازنده بر آن بوده تا شهر را در آن دوران به بهترین شکل در این قسمت بازسازی و باز آوری کند. اینبار نیز شهر توسط سه دسته از گروههای مافیایی به نام های کلمنته ، وینچی و فالکونی و با قوانین خاص خودشان اداره میشود. شخصیت اصلی داستان هم یک سرباز جوان به نام ویتو اسکالتا است که به خاطر فرار از چنگ قانون به جرم سرقت ، داوطلبانه به جنگ جهانی دوم رفته و اکنون پس از بازگشت از آن به همراه دو دوست خود جویی باربارو و هنری توماسینو گروهی را ایجاد میکنند و به صورت مخفیانه و زیر زمینی به کارهای خلاف میپردازند ، واینجاست که باید گفت امان از دست رفیق نا باب. بازی پر است از سرقت های مختلف وتیر اندازی و تعقیب و گریز ، مانند نسخه قبلی بر روی ساخت و طراحی ماشین ها بسیار دقت شده! چه بر روی ساختار کلی و چه جزئیاتی که حتی به ذهنمان هم خطور نمیکند. همینطور اینبار پیش از آنکه نحوه باز کردن قفل ماشین ها را یاد بگیرید روش های دیگری نیز برای ربودن و استفاده از ماشین های مختلف وجود دارد که کم کم با پیشرفت در بازی و ارتقا سطح مهارتتان کم کم خواهید توانست ماشین های خاص و مدل بالا و لوکس را برای کلکسیون خود بربایید.
توجه: بعد از نصب ، فایل های پوشه کرک را در مسیری که بازی را نصب کرده اید در پوشه pc کپی کنید. در ضمن بعد از ظاهر شدن صفحه ی پایانی نصب بازی تیک DirectX و PhysX را فعال کنید تا بر روی سیستمان نصب شوند.


trans دانلود بازی فوق العاده زیبای مافیا ۲ – Mafia II 2010 SKIDROW

downloadدانلود با لینک مستقیم :


پارت ۱ ، پارت ۲ ، پارت ۳ ، پارت ۴ ، پارت ۵ ، پارت ۶

پارت ۷ ، پارت ۸ ، پارت ۹ ، پارت ۱۰ ، پارت ۱۱ ، پارت ۱۲

پارت ۱۳ ، پارت ۱۴ ، پارت ۱۵ ، پارت ۱۶ ، پارت ۱۷ ، پارت ۱۸ ، پارت ۱۹


downloadدانلود کرک جدید بازی Mafia II Crack Fix

downloadدانلود کرک جدید بازی ۲ Mafia II Crack Fix DLCنکته: در صورت جایگزین کردن کرک جدید بازی به جای کرک قدیمی ، می بایست بازی را حتما از ابتدا شروع کنید.


onebit_11حجم فایل : ۵٫۷ گیگابایت

onebit_04 پسورد فایل زیپ : www.sibdownload.com
 

نوشته شده از شایان معینیان

نظرات خود را به ما ارسال کنید
طبقه بندی: دانلود بازی مافیا 2، 
ارسال توسط شایان معینیان
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
آب و هوا اوقات شرعی تقویم طالع بینی ازدواج